Nedēļa pēc pavasara brīvdienām mūsu skolēniem bija ļoti sportiska. Svētdien tika saņemta ziņa, ka Latvijas loto izlozē projekta "Sporto visa klase" ietvaros saņēmām 5000 eiro sporta inventāra iegādei.

Lasīt tālāk ...

Cienījamie vecāki!

Ceturtdien , 30.martā, no plkst.16:00 līdz 17:30 aicinām apmeklēt individuālās pārrunas ar mācību priekšmetu skolotājiem!

No 12.-16.martam #Erasmus+ projekta "Cultural heritage with modern touch" (2021-2-SI01-KA210-SCH-000050198) ietvaros Lubānas vidusskolas 9.klases skolnieces, bērnu deju kolektīva "Žuburiņi" dalībnieces Ance Amerika un Lavrito Ozolina kopā ar kolektīva valdītaju Laila Ozoliņa un skolotāju Ilze Stipra piedalījās projekta mobilitātē Serbijas pilsētā Užicē Dušan Jerkovič pamatskolā.

Lasīt tālāk ...

Izbaudīt, izdejot un izdzīvot atkal satikšanās un dejotprieku pēc divu gadu pārtraukuma! 10.martā Lubānas vidusskolas bērnu deju kolektīvs "Raksti" (1.kl., 2., 3.-5.kl.) un vadītāja Lienīte Ozolniece aicināja savus draugus uz sadancošanās pasākumu "Draugu pulkā dejotprieks".

Lasīt tālāk ...

Skolēni varēja iepazīt arhitekta profesiju. Kas ir arhitekts un ko viņš dara? Kādām īpašībām tad ir jāpiemīt arhitektam?

Lasīt tālāk ...

Apakškategorijas

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.