Pagājušajā mācību gadā no 4.-6. maijam deju kolektīvs "Žuburiņi" un 6.-10.klašu  meiteņu ansamblis viesojās Igaunijā Kuusalu vidusskolā. Šogad mūsu jauniegūtie igauņu draugi

 no 25.-27.maijam viesojās mūsu skolā. Skolā viesojās 5.klases dejotāji un 10.klases dejotāji. Nelielu koncertu igauņi sniedza 26.maijā. "Žuburiņu" dejotāji draugus uzņēma draudzības vakarā pilsētas klubā, kopīgi spēlējot dažādas spēles un rotaļas, savukārt, 10.klase savus vienaudžus iepazīstināja ar Lubānu kopīgi dodoties izbraucienā ar velosipēdiem. Kuusalu vidusskolas skolēni apmeklēja mūzikas instrumentu muzeju Gaigalavā un kokaudzētavu "Podiņi", kas ir viena no modernākajām Baltijā un viena no trim Latvijas lielākajām kokaudzētavām. 27.maija rītā kopā ar igauņu draugiem devāmies uz deju festivālu Cēsīs "Latvju bērni danci veda," kur piedalījāmies ielu koncertā un kopīgi devāmies gājienā .
 

Skaititajs

Today 3

Yesterday 9

Week 48

Month 488

All 17695

Currently are 20 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions