28.aprīlī skolā notika talantu šovs. Kas ir talants? Prasme saskatīt to, ko nesaskata citi, sadzirdēt to, ko nesadzird citi, saprast to, ko nesaprot citi. Kā rodas šīs prasmes? Kas ir tā

avots? Talantu šovā aktīvākie dalībnieki bija 1.-4.klašu skolēni - Alekss Makarenko Heidemanis, Dita Almane, Viktorija Medvecka, Marta Grigale, Ernests Ezeriņš ar brāli un tēti, Laura Ozoliņa, Armands Dzenis, Evelīna Cakule, Kitija Petrovska, Elīna Garā, Nadīna Nagle kā arī  8.klases skolniece Loreta Māliņa un 11. klases skolniece Ilva Ozoliņa. Skatītājus skolēni uzrunāja ar skaistām skanīgām dziesmām, pašas sacerētiem dzejoļiem, klavieru skaņdarbu, deju, priekšnesumu ar riņķiem, kubika rubika griešanas un salikšanas mākslu. Pasākuma vērtētāji bija skatītāji, kas ar 3 dažādu krāsu žetoniem varēja balsot atbilstoši savām sajūtām.

 Talantu šovā 1.vietu ieguva Ezeriņu ģimene( Ernests, viņa brālis Matīss Matigars un tētis Māris)- dziedāja Jāņa Aišpura The sound poets dziesmu "Kalniem pāri."

2.vietu ieguva 2.klases skolniece Marta Grigale- deklamēja savus pašas sacerētos dzejoļus.

3.vietu ieguva 8.klases skolniece Loreta Māliņa- dziedāja Dona dziesmu "Pašā ielas galā."

Skaititajs

Today 0

Yesterday 4

Week 0

Month 440

All 17647

Currently are 16 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions