7.martā Lubānas pilsētas klubā notika skatuves runas konkurss. Skolēni tika vērtēti 1.klašu grupā, 2.-3.klašu grupā, 4.-6.klašu grupā un 7.-9.klašu grupā.

Iegūtie rezultāti 1.klašu grupā:

1.vieta Aleksam Heidemanim Makarenko

3.vieta Viktorijai Medveckai

2.-3.klašu grupā :

1.vieta Martai Grigulei

2.vieta Viktorijai Bērziņai

3.vieta Montai Mālniecei

4.-6.klašu grupā:

1.vieta Martai Valainei

Uz skatuves runas konkursu Madonā tālāk izvirzīti Alekss Makarenko Heidemanis un Marta Grigule. Vēlam veiksmi Jums!

Mazās formas uzvedumu konkursā Lubānas vidusskolas 5.-12.klašu teātra pulciņš ar Baibas Jukņevičas izrādi "Par rāceni", vadītāja skolotāja I.Sondare ieguva II pakāpi. Paldies, skolēniem un skolotājai par pozitīvajām emocijām!

Konkursā savas dziesmas atdziedāja arī Lubānas vidusskolas jaunāko klašu vokālais ansamblis, vadītāja A.Šķēle un Lubānas vidusskola 5.-12.klašu vokālais ansamblis, vadītāja T.Pelša. Paldies, skolotājām par ieguldīto darbu un ansambļa dalībniekiem par skanīgajām balsīm!

Skaititajs

Today 0

Yesterday 8

Week 27

Month 537

All 18779

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions