Jau tradicionāli no 6.janvāra līdz 6.martam Madonas, Lubānas novados norisinās dažādu patriotisku, sportisku un izglītojošu aktivitāšu cikls Latvijas Armijas komandiera, pulkveža Oskara Kalpaka piemiņai, kur iesaistās arī skolu aktīvākā jaunatne.

Šogad, 6.janvārī, apritēja 135 gadi, kopš Ošupes pagasta "Liepsalās" dzimis Oskars Kalpaks, un pasākumu cikls gan iesākās, gan noslēdzās ar svinīgu viņa piemiņas godināšanu Visagala kapsētā. Kalpaka pasākumu cikls notika Meirānu Kalpaka pamatskolā ar erudīcijas konkursu, dambretes spēli un veiklības stafetēm, kā arī zīmējumu konkursu 1.-4.klašu skolēniem, Madonas sporta centrā notika volejbola sacensības, spēka un izturības sacensības notika Lubānas vidusskolā, Madonas 1.vidusskolā notika ierindas skate, Degumnieku pamatskolā sadarbībā ar Barkavas pamatskolu noritēja pasākumi 5.-12.klašu skolēniem. Lubānas vidusskolas skolēni un jaunsargi piedalījās visos pasākuma posmos. Visu cikla pasākumu kopvērtējumā tika pasniegti kausi.

1.-4.klašu grupā 1.vietā ierindojās Lubānas vidusskolas komanda, bet vidusskolu grupā tika izcīnīta 5.vieta. Paldies , ikvienam Lubānas vidusskolas skolēnam un jaunsargam, kas aizstāvēja savas skolas godu!

Skaititajs

Today 1

Yesterday 19

Week 20

Month 161

All 25395

Currently are 3 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.