23.februārī notika starpnovadu konkurss vācu valodā "Mein Hobby - Reisen." Mūsu skolu šajā konkursā pārstāvēja 4.klases skolniece Samanta Zviedre un 6.klases skolnieks Artūrs Pelšs.

Gatavojoties konkursam, skolēni veidoja Power Point prezentācijas par savu mīļāko ceļojumu. Artūra prezentācija bija par ceļojumu kopā ar ģimeni uz Tartu uz AHAA centru, bet Samanta prezentāciju veidoja par ekskursiju kopā ar  Lubānas mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem uz Rīgu uz Nacionālo Mākslas muzeju. 6.-8 klašu grupā Artūrs un Samanta dalīja 3.vietu.Bija liels prieks par mūsu skolēnu stāstījumu, viņu spēju atbildēt uz jautājumiem, jo visi pārējie dalībnieki vācu valodu mācās kā otro svešvalodu, bet Samanta un Artūrs to apgūst vācu valodas pulciņā. Paldies, skolotājai Anitai Tropai par skolēnu sagatavošanu konkursam!

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.