21.februārī mūsu skolas 10.,11.klases apvienotā komanda un jaunsargu 3.,4.klases komanda piedalījās pasākumu cikla “Kalpaka atceres pasākumi -2017” Ierindas skatē Madonas 1.vidusskolā.

Šis bija otrais sacensību gads. Pasākums guvis atsaucību, tajā piedalījās Lubānas vidusskolas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Madonas 1.vidusskolas, Ērgļu vidusskolas, Cesvaines vidusskolas, Varakļānu vidusskolas, Rugāju vidusskolas, Dzelzavas pamatskolas komandas.

Piedaloties Ierindas skatē, esam guvuši pieredzi, izvērtējuši paveikto un izdarījuši secinājumus nākamajām sacensībām. Vidusskolu grupā bija vislielākā konkurence, mūsējiem nedaudz pietrūka ierindas soļa precizitātes, lai būtu starp pašiem labākajiem. Sākumskolas jaunsargu komanda ieguva 2.vietu sacensībā ar Madonas 1.vidusskolas komandu.

Noslēdzies piektais Kalpaka atceres pasākums 2017. Esam uzsākuši gatavošanos Kalpaka kausa sacensībām Degumnieku pamatskolā, kuras notiks 2.martā.

 

 

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.