Februāra mēnesis daudzās skolā saistās ar pasākumiem, kas veltīti O. Kalpakam. 9.februārī Meirānu pamatskolā uz šo pasākumu bija sabraukuši un piedalījās skolēni no 8 skolām. Arī mūsu erudīti, dambretisti un sportisti mērojās spēkiem.

Lubānas vidusskolas erudītus pārstāvēja: Jānis Zeps (1.kl.), Loreta Šmite (2.kl.), Armands Dzenis (3.kl.), Ralfs Kristiāns Briezis (4.kl.). Bērniem bija jāatbild uz jautājumiem par dažādām tēmām: Latvijas vēsture, ģeogrāfija, gadskārtu ieražas, tautasdziesmas, sports, daba, Latvija skaitļos, latviešu valoda, ievērojami cilvēki. Lepojamies ar Armandu, kurš ieguva 1. vietu un kausu, ar Jāni, kurš savu klašu grupā ieguva 3. vietu. Arī pārējie erudīti parādīja labas zināšanas, bet nedaudz pietrūka veiksmes.

Lubānas labākie sākumskolas dambretisti arī sacentās šajā spēlē: Viktorija Medvecka (1.kl.), Markuss Babris (2.kl.), Reinis Birziņš (3.kl.), Alekss Purbērziņš (4.kl.).

Veiklības stafetēs visi jutām līdzi mūsu skolas sportistu komandai: Dita Almane (1.kl.), Niks Liedskalniņš (2.kl.), Nauris Stiprais (3.kl.), Ralfs Kristiāns Briezis (4. kl.). Esam lepni, ka 8 komandu vidū ieguvām kausu un 3. vietu.

Jauki, saulaini, radoši un veikli pavadījām organizētos „Kalpaka atceres pasākumu cikla 2017” pasākumu Meirānu Kalpaka pamatskolā.

 

  Lubānas sākumskolas MK vadītāja Vita Paeglīte.

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.