Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls ir lielākais kompleksais ziemas sporta pasākums valstī, kas ik gadu februāra pirmajā nedēļas nogalē norisinās Ērgļu novadā, pulcējot vairāk nekā 1000 dažāda vecuma skolēnus no teju 90 izglītības iestādēm un 80 pašvaldībām.

Rīkotāju mērķis pasākumā ir aicināt ikvienu Latvijas skolēnu vecumā no 10 – 19 gadiem doties uz Ērgļiem, vienkopus baudot ziemas priekus, kā arī noskaidrojot ātrākos un precīzākos individuālajā, kā arī skolu vērtējumā. Festivāls ir balstīts uz olimpiskajām vērtībām, godīgu cīņu un draudzību.

Šis gads ir nozīmīgs arī mūsu skolai, jo pirmo reizi mūsu slēpotāji un ātrslidotāji rādīs savu varējumu ziemas olimpiskajā festivālā. Skolēnus sacensībām gatavoja skolotājs Jānis Lejiņš un treneris Māris Valainis. 

 

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.