19. janvārī Lubānas sākumskolas pedagogi uzņēma kolēģus no PI „Rūķīši” un O.Kalpaka Meirānu pirmsskolas un sākumskolas.

Tikšanos vadīja Lubānas nov. izglītības darba organizatore Dace Mežsarga, kura iepazīstināja visus ar savu redzējumu, plāniem izglītības jomā. Pieredzē dalījās pirmsskolas pedagogi, pastāstot par standartiem, programmām, izglītojamo sagatavošanu skolai. Tika pārrunātas problēmas pirmsskolas darbā, ar kurām nākas saskarties skolotājiem.

Sākumskolas skolotāji pastāstīja savu redzējumu – ar kādām prasmēm, attieksmi uz skolu jānāk pirmklasniekam. Skolotāji uzteica pirmsskolas pedagogu lielo darbu bērnu sagatavotībai uz skolu. Tika izteikti vairāki priekšlikumi sadarbības uzlabošanai.

Kolēģi tika iepazīstināti ar datorikas apguvi Lubānas vidusskolas 1., 2.klasē. Datorikas skolotāja informēja par projektu „Datorikas apguvē”, kurā piedalās Lubānas vidusskola.

Tikšanās noslēgumā tika pieņemti vairāki lēmumi pirmskolas un sākumskolas pedagogu sadarbībai Lubānas novadā.

 

    Lubānas sākumskolas MK vad. V.Paeglīte

Skaititajs

Today 3

Yesterday 9

Week 48

Month 488

All 17695

Currently are 20 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions