Tuvojas Ziemassvētki.... Laiks, kad aiz loga lēni krīt sniega pārslas, jumtus rotā lāsteku virtenes un pagalmā smaida sniegavīrs, bet sirdī ir siltums, ko rada mūsu tuvinieki, draugi un tuvojošos svētku noskaņa.

Un tagad, kad aiz loga ir aukstums, mēs novērtējam, cik dārgs mums ir mājas siltums, bet vēl dārgāks - mums mīļu cilvēku sirds siltums. Un ir sajūta, kas tas baltums un mirdzums, ar kādu uzsnieg pirmais sniegs, ienāk arī mūsu sirdīs, liekot mums novērtēt, apjaust un ticēt.

Mēs katrs esam aizņemti ikdienas steigā, bet tieši Ziemassvētku laikā mēs apstājamies un atskatāmies uz to, kas ir bijis. Tas ir pārdomu laiks... Pārdomu laiks par paveikto, pārdzīvoto un izjusto, par atbalstu, ko saņemam no sev mīļiem cilvēkiem, un to, ko spējam citiem dot. Un pat ja tas ir tikai smaids vai labs vārds, tas spēj paveikt daudz. Un varbūt tieši tas ir īstais Ziemassvētku brīnums – sirds siltums, ko rada smaids, labs vārds. 

BALTU CEĻU ZIEMASSVĒTKU BRĪNUMAM UN JAUNĀ GADA CERĪBĀM!

Direktore - Iveta Peilāne

Skaititajs

Today 3

Yesterday 9

Week 48

Month 488

All 17695

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions