Lubānas vidusskolā notika radošās darbnīcas. 6.decembrī bija iespēja izliet želejveida sveces madonietes Judītes Lejnieces vadībā. Aktīvi sveču lējēji bija 1.-4.klašu skolēni.

7.decembrī darbojās piparkūku cepšanas darbnīca. Skola pildījās ar piparkūku smaržu. Paldies, Kristiānai Krēsliņai un Vinetai Džigurei, kuras palīdzēja tapt garšīgajam Ziemassvētku našķim.

8.decembrī jauniešu centra vadītājas Lindas Irbes vadībā skolēni varēja izgatavot apsveikumus un Ziemassvētku rotājumus. Paldies, Jums 1.-4.klašu skolēni, kas bijāt čakli piedāvāto aktivitāšu atbalstītāji. Iespēja mācīties un piedzīvot kaut ko jaunu  bija dota ikvienam Lubānas vidusskolas skolēnam. Kāpēc esam kūtri 5.-11.klašu grupā? Kāpēc neizmantojam piedāvātās iespējas? Kopā darbojoties, mēģinot, eksperimentējot  ir iespējams sasniegt lielus mērķus!

Skaititajs

Today 0

Yesterday 5

Week 44

Month 48

All 15684

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions