Lubānas vidusskolā notika radošās darbnīcas. 6.decembrī bija iespēja izliet želejveida sveces madonietes Judītes Lejnieces vadībā. Aktīvi sveču lējēji bija 1.-4.klašu skolēni.

7.decembrī darbojās piparkūku cepšanas darbnīca. Skola pildījās ar piparkūku smaržu. Paldies, Kristiānai Krēsliņai un Vinetai Džigurei, kuras palīdzēja tapt garšīgajam Ziemassvētku našķim.

8.decembrī jauniešu centra vadītājas Lindas Irbes vadībā skolēni varēja izgatavot apsveikumus un Ziemassvētku rotājumus. Paldies, Jums 1.-4.klašu skolēni, kas bijāt čakli piedāvāto aktivitāšu atbalstītāji. Iespēja mācīties un piedzīvot kaut ko jaunu  bija dota ikvienam Lubānas vidusskolas skolēnam. Kāpēc esam kūtri 5.-11.klašu grupā? Kāpēc neizmantojam piedāvātās iespējas? Kopā darbojoties, mēģinot, eksperimentējot  ir iespējams sasniegt lielus mērķus!

Skaititajs

Today 3

Yesterday 3

Week 58

Month 226

All 20004

Currently are 16 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.