Izbaudīt, izdejot un izdzīvot atkal satikšanās un dejotprieku pēc divu gadu pārtraukuma! 10.martā Lubānas vidusskolas bērnu deju kolektīvs "Raksti" (1.kl., 2., 3.-5.kl.) un vadītāja Lienīte Ozolniece aicināja savus draugus uz sadancošanās pasākumu "Draugu pulkā dejotprieks".

Sadancī piedalījās Varakļānu vidusskolas 8.-9.klašu deju kolektīvs "Juntars" (vad. Ilona Balode), Madonas kultūras nama deju kolektīvs "Pipars" (vad. Gunta Beķere), Alūksnes Bērnu un jauniešu centra deju kolektīvs "Enku - drenku" (vad. Daiga Ozoliņa, Anastasija Asilgarajeva), Rīgas kultūras un tautas mākslas centra Ritums bērnu deju kolektīvs "Dzīpariņš" un Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolas 7.-9.klašu deju kolektīvs "Pumpurēni" (vad.Renāte Linde). Uz skatuves dzirkstīji prieks, staroja smaids, rībēja stingri un sparīgi dejas soļi! Mēs dejojām vakar, dejojam šodien un dejosim rīt!

Skaititajs

Today 10

Yesterday 3

Week 10

Month 25

All 22298

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.