No 5.-11.martam notika #Nordplus projekta "How can we use nature in our curriculum?" tikšanās Lubānas vidusskolā. Uzņēmām ciemiņus no Midsundas skolas Norvēģijā un Agrjahamri skolas Fēru salās

. Nedēļas laikā skolēni darbojās dažādās aktivitātēs par un ap dabu- radošās darbnīcas (drēbes maisiņu apgleznošana, vaska svecīšu liešana, koka magnētiņu gatavošana), kokaudzētavas "Podiņi" , akmeņu parka "Vaidavas" un Ineses Krēsliņas gleznu izstādes apmeklējums, stāstījums par meža audzēšanu, kopšanu, izstrādi, mežinieka tērpa un instrumentu testēšana, meža tehnikas apskate, slēpošana dabas takā "Aiviekstes ozoli", izzinoša saruna par Lubāna ezera apkārtnē mītošajiem putniem, akmens laikmeta rotu veidošana un orientēšanās vietā, kur satiekas Madonas un Rēzeknes novadi un iztek Aiviekste, orientēšanās pa Lubānu, sportiskas aktivitātes, darbošanās kopā ar kanis terapijas suņiem, īsta Latvijas ziema. Neatņemamas projektu sastāvdaļas vietējās kultūras un apkārtnes iepazīšana- pastaiga pa Lubānu, kopīga ēdienu gatavošana, latviešu tautas dejas, kahoot tests par dalībvalstīm, kopīgi pavadīti jautri brīži, dzīvošana ģimenēs. Skolotājas vēroja arī senioru deju kolektīva "Meirāni" mēģinājumu un iepazina "Lubānas vīnotavas" darbu. 

Projekta darbs paver iespējas mācīties darbojoties, sadarboties, toleranci pret citādāko, praktizēt savas svešvalodu iemaņas, pilnveidot organizatoriskās iemaņas, māca atrast kompromisu un vēl daudzas dzīvei noderīgas prasmes.

Sirsnīgs PALDIES Lubānas puses ļaudīm par atbalstu projekta tapšanā!

 

Skaititajs

Today 10

Yesterday 3

Week 10

Month 25

All 22298

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.