21.janvārī Lubānas vidusskolā viesojās pasākumu vadītājs un improvizators Krišjānis Berķis, kurš vadīja trīs radošās nodarbības «Mana runa pārliecina» 5.-12.klašu izglītojamiem projekta «Latvijas skolas soma» ietvaros.

Darbnīcu mērķis bija iepazīties ar publiskās uzstāšanās mākslas pamatprincipiem, uzzināt par stratēģijām, kā pārvarēt bailes, kā ieinteresēt publiku un noturēt uzmanību, kā veidot saturu un paust viedokli, kā gūt reālu pieredzi, praktiski uzstājoties.

Nodarbībās izglītojamie caur smiekliem un jokiem apguva publiskās uzstāšanās mākslas pamatprincipus, klausījās, vēroja, kā arī paši praktiski uzstājās.

Skaititajs

Today 0

Yesterday 10

Week 10

Month 25

All 22298

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.