Nordplus jauniešu mobilitāšu projekta "5 C's - classroom changes change climate changes" (NPJR-2022/10065) tikšanās Lubānas vidusskolā noslēgusies.

Trešdien radošajās darbnīcās Lubānas mākslas skolā, amatnieku centrā un vidusskolā skolēni veidoja telpiskus dekorus no kartona- saktas (sk. Iveta Cakule ), piedalījās sk. Dace Rudzīte vadītajā filcēšanas- puķu podu veidošanas meistarklasē, apgleznoja auduma maisiņus kopā ar sk. Sandra Valaine. Pēcpusdienā apmeklējām #Lubānamitrājainformācijascentru, orientējoties Aiviekstes slūžu teritorijā un veidojot rotas lietas, iejūtoties akmens laikmeta cilvēku ādā, Ūdens tūrisma centru "Bāka" un Teirumnieku purva taku.

Ceturtdien- izzinoša ekspedīcija ar Māri Olti Ērgļu apkaimē esošajos mežos un gardas pusdienas #Ērgļustacijā. Starp citu, sarunu par mūsu projektu varat noklausīties Radio SWH arhīvā, 20.oktobra raidījumā "Zaļais stūris". Otrajā dienas daļā- radošā darbnīca, veidojot rudens lapu dekoru #Kalsnavasarborētumā.

Noslēdzošajā projekta dienā kopā ar sk. Diana Grape, Vita Landrāte un Anita Tropa tika gatavoti salāti un cepta šokolādes torte, spēlētas spēles, izvērtēta šī nedēļa Lubānā. Sportisko aktivitāšu sadaļā- diskgolfs dabas takā #Aiviekstesozoli kopā ar instruktoriem Dace Almane Ex Rudzroga un Martins Valainis un orientēšanās, izmantojot QR kodus, ko organizēja sk. Jānis Janis Lejins un Lubānas vidusskolas skolnieces Viktorija Bērziņa un Vanesa Benedikta Jegorova.

Nedēļas laikā skolēni nobalsoja par, viņuprāt, projektam vispiemērotāko pašu veidoto logo (autores Tīna Stērniniece un Dita Almane).

Noslēgumā kopīgs koncerts ar dziesmām un dejām, skolēnu darbu izstādi, sertifikātu saņemšanu un siltiem pateicības vārdiem. Koncertā piedalījās 1.klases deju kolektīvs "Zīļuki" (vadītāja sk. Inese Straume), 6.-9.klašu deju kolektīvs "Žuburiņi" (vadītāja sk. Laila Ozoliņa), 5.-7.klašu ansamblis un solisti Bella Gaigalniece, Laura Ozoliņa, Romāns Teo Razgalis (vadītāja sk. Teresija Pelsa, šoreiz- sk.Rudīte Kolāte. Garda mielošanās ar pašu gatavotiem un 7.klases skolēnu un vecāku sarūpētiem cienastiem

Skaititajs

Today 17

Yesterday 13

Week 41

Month 30

All 21274

Currently are 22 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.