16.septembrī noslēdzām projekta "Green Works" pirmo tikšanos Stambulā. Ceturtdien apmeklējām lielāko no pieciem Stambulas dzeramā ūdens attīrīšanas uzņēmumiem ISKI, kur skolēni izsekoja ūdens ceļam no dabīgajiem dambjiem līdz ūdenskrānam. Pabijām izzinošā muzejā, kur varēja pārbaudīt kā darbojas saules paneļi, iekšdedzes dzinējs un citas lietas. Visas nedēļas garumā tika rakstīta ūdens dienasgrāmata, kuras apkopojums notiks kādā no nākošajām tikšanās reizēm. Paralēli projekta darbam jaunieši iepazina Turcijas kultūru, apmeklējot Stambulas ievērojamākās vietas. Piektdien - projekta noslēguma dienā, katra dalībskola iestādīja koku pie Dilnihat Ozyeģin Anadolu liceja. Sertifikātu saņemšana par dalību šajā tikšanās reizē notika uz kuģīša Bosfora jūras šaurumā. Šajā nedēļā tika iegūti jauni draugi, pieredze sadarboties ar skolēniem no citām valstīm, iepazīta Turcijas vēsture. Noguruši, bet priecīgi esam gatavi turpināt mācības un gatavoties nākamajai tikšanās reizei      

Skaititajs

Today 16

Yesterday 13

Week 40

Month 29

All 21273

Currently are 17 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.