30. aprīlī Lubānas vidusskolu pieskandināja zēnu vokālistu balsis. Ikgadējais konkurss "Aiviekstes lakstīgalas", kas veltīts izcilā tenora Jāņa Zābera piemiņai, pēc divu gadu pārtraukuma un Meirānu Kalpaka pamatskolas slēgšanas pagājušajā vasarā, šogad notika mūsu skolā.

Konkursā piedalījās 20 jaunie dziedoņi no Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas, Nacionālās Mākslas vidusskolas Rīgas Doma kora skolas, Lielvārdes Mūzikas un mākslas skolas, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un Jēkabpils 2.vidusskolas, Viļānu Mūzikas un mākslas skolas, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas, Lubānas vidusskolas. Konkursa galveno balvu ieguva Nacionālās Mākslas vidusskolas Rīgas Doma kora skolas audzēknis Holgers Štāls (pedagogs Valda Tračuma).

Paldies par atbalstu pasākuma organizēšanā Madonas novada pašvaldībai. Lubānas apvienības pārvaldei, Jāņa Zābera piemiņas biedrībai, Latvijas nacionālajai aviokompānijai airBaltic, Latvijas Nacionālajai operai, izdevniecībai "Pētergailis"!

Uz tikšanos nākamajā gadā!

Skaititajs

Today 1

Yesterday 5

Week 48

Month 240

All 20590

Currently are 20 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.