12. maijā Madonas pilsētas vidusskolas jaunajā aktu zālē notika Madonas novada mācību priekšmetu olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu konkursu uzvarētāju apbalvošana. Mūsu skolā apbalvojumus saņēma 5.klases skolniece Elīna Žeiere par 3.vietu matemātikas olimpiādē, 11.klases skolnieks Valdemārs Lācis par 1.vietu ģeogrāfijas olimpiādē un 12.klases skolniece Lāsma Poruka par 1. vietu vēstures olimpiādē. Kopā ar skolēniem pateicības saņēma arī skolotājas Inese Sondare, Ilva Markova un Dace Kočāne. Paldies skolēniem un skolotājiem par darbu!

Pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem piedalījās mūsu skolas solisti Anna Reitere, Laura Ozoliņa, Helēna Gerševica, 4.klases ansamblis un muzicējošā grupa. Muzikālos priekšnesumus sagatavoja skolotājas Astra Šķēle un Teresija Pelša.

Prieks par muzikālajiem priekšnesumiem!

Skaititajs

Today 1

Yesterday 5

Week 48

Month 240

All 20590

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.