8.aprīlī spēles "Gudrs vēl gudrāks" finālā piedalījās mūsu skolas 11. klases skolēns Valdemārs Lācis. Prieks un lepnums, ka Valdemārs šajā spēlē kļuva par 11.-to klašu uzvarētāju! E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķīra erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 11. klašu fināla dalībniekiem  stipendiju 500 eiro, kura ieguva arī Valdemārs. Valdemārs savā īpašumā ieguva arī jaunu portatīvo datoru!  Jāpiebilst, ka Valdemārs pirms tam bija pusfināla spēles uzvarētājs. 

Valdemārs ir ne vien erudīts, bet arī muzikāls vidusskolēns – kopš otrās klases Valdemārs spēlē trompeti, bet šobrīd pašmācības ceļā apgūst ģitāru un klavieres. Nākotnē Valdemārs plāno studēt profesijā, kas saistīta ar ģeogrāfiju vai vēsturi. Valdemārs piedalās mācību priekšmetu olimpiādēs. Šajā mācību gadā iegūta 1.vieta bioloģijas olimpiādē un 1.vieta arī ģeogrāfijas olimpiādē. 13. - 14.aprīlī puisis piedalījās arī 39. ģeogrāfijas valsts olimpiādē.

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 2 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.