8. aprīlī Lubānas pilsētas klubā Broņislavas Martuževas dzimšanas dienā notika izdevuma "Broņislavas Martuževas Likteņgaitu klade" atvēršanas svētki. Izdevuma idejas autori ir Anna Egliena un Andris Baltacis. Tajā apkopoti vēsturiski apraksti, biogrāfiski stāsti, dienasgrāmatas fragmenti, dzejnieces dzejas rokrakstā, viņas melodiju nošu pieraksti. Katra no piecām klades daļām stāsta par kādu nozīmīgu posmu dzejnieces dzīvē. Stāstu uz skatuves izstāstīja un izdziedāja Bērzpils pamatskolas skolēni, folkloras kopa "Saivenis", Lubānas vidusskolas 1.-12. klašu skolēni, vokālais ansamblis "Naktsputni", grupas "Baltie lāči" dalībnieki Andris Baltacis un Aldis Kise.

Skaititajs

Today 0

Yesterday 7

Week 31

Month 7

All 20628

Currently are 15 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.