98 gadus atpakaļ kartē parādījās jauns vārds – Latvija, un mēs lūdzām – Dievs, svētī!. Kopš tā brīža Latvija gājusi cauri sarežģītiem laiku lokiem - brīžiem mums licies, ka Dievs mūs neredz, varbūt ir aizmirsis, brīžiem mēs jūtam – jā, tā ir mūsu zeme.

Katram no mums piederības sajūta Latvijai atnāk citādi. Tie, kuriem dzīves gājums Latvijas mūža garumā, vai tuvu tam – varbūt īsti piederību Latvijai izjūt klusā vakarā pēc pavadītas darba dienas, pārlaižot skatu savai rudzu druvai, savam augļu dārzam, izjūtot, cik skaista ir Latvijas zeme un zinot – šī ir mana zeme. Tie, kuru mūžs ir pāris sprīžu garumā, Latviju izjūt citādi – vai tie ir lielie sporta svētki, kad piederība Latvijai tiek izpausta ar lūpu krāsas zīmulīti ātri uzvelkot Latvijas karoga krāsas uz vaiga, un šis pēkšņais simbols nozīmē – es lepojos ar Latviju, esmu piederīgs Latvijai.

Skolēni, vecāki, skolotāji!

Sveicu Jūs Latvijas Republikas 98.gadadienā! Lai katra jauna diena ir jauns sākums, jauna izdevība savu varēšanu un spēku ieguldīt savas ģimenes, pagasta, novada un Latvijas labā!

Direktore Iveta Peilāne

 

 

Skaititajs

Today 0

Yesterday 3

Week 0

Month 226

All 20004

Currently are 16 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.