Fotoattēlā varētu būt 11 cilvēku, cilvēki stāv un iekštelpās

25.marta vakarpusē skolas zālē pulcējās divpadsmitās klases skolēni un vecāki. Šis vakars bija piederības apliecināšanas vakars. Četrpadsmit 12. klases skolēni saņēma Lubānas vidusskolas piederības zīmes - Žetona gredzenus. Skolas Žetona gredzenu rotā ozola lapas un skolas nosaukuma abriveatūra LV. Pēc tradīcijas skolēni bija sagatavojuši arī priekšnesumus. Īpaši skaļus aplausus izpelnījās dziesma par skolotājiem, kuri ir mācījuši kādu mācību priekšmetu divpadsmitajiem. Lai veiksmīgs starts eksāmenos, divpadsmitie!

 

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.