Lubānas vidusskolā no 25. februāra notika SPKC īstenotā ESF 9.2.4.2 pasākuma projekta 2.kārtas veselības veicināšanas un profilakses pasākumi. 

6. un 7. klases skolēniem notika cikliskās nodarbības “Izzini sevi un saproti citus” (25. februārī un 21. martā). Nodarbības vadīja psiholoģe Maira Dzene. 

Izglītojošo nodarbību mērķis ir uzlabot psihoemocionālo klimatu klasē, mērķauditorijai saistošā, atraktīvā un radošā veidā sniedzot informāciju un attīstot izpratni par cilvēka emocijām (t.sk., to pārvaldīšanu) un uztveres īpatnībām, cieņpilnu komunikāciju un vienkāršām komunikācijas prasmēm kā klausīšanās, domu formulēšana u.c., konfliktu risināšanas pamatprincipiem, kā arī par emocionālo, verbālo agresiju un tās ietekmi.

14.martā notika izglītojoša nodarbība pedagogiem “Izzini sevi un atbalsti citus”. 

Izglītojošo nodarbību mērķis ir izglītot izglītības iestāžu pedagogus, sociālo iestāžu darbiniekus u.c. interesentus par cilvēka emocijām (t.sk., pret savām un līdzcilvēku) un to pārvaldīšanu, cieņpilnu komunikāciju, vērīgumu (apzinātību), kā arī apgūt praktiskas metodes konfliktu risināšanai, emocionālās un verbālās agresijas atpazīšanai bērnu un jauniešu vidū un tās ietekmi indivīda psihoemocionālo un fizisko stāvokli.

Projekta ietvaros no 25.marta notiks 10 nodarbības 1. - 4.klašu skolēniem fiziskās sagatavotības stiprināšanai. Šīs nodarbības vadīs sporta treneris Māris Valainis un sertificēta fizioterapeite Karlīna Rudzīte.

 

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.