16. februārī sākas valsts noteiktie diagnosticējošie darbi 6. klases skolēniem, 17. februārī - 3.klases skolēniem. Lai secinātu, kādā līmenī ir skolēnu lasīšanas, klausīšanās, rakstīšanas un runāšanas prasmes skolēni veiks diagnosticējošo darbu mācību valodā. 23.un 24. februārī notiks diagnosticējošie darbi matemātikā, bet 3. martā 6.klasei notiks arī pārbaudes darbs dabaszinībās.

Diagnosticējošie darbi tiek organizēti, lai pārbaudītu skolēnu pamazināšanas un prasmes atbilstoši mācību priekšmeta standarta prasībām, beidzot 3. un 6. klasi. Pēc pārbaudes darba skolēns sadarbībā ar skolotāju līdz mācību gada beigām varēs pilnveidot/nostiprināt savas prasmes. Diagnosticējošo darbu vērtē, iegūto rezultātu izsakot procentos. Vērtējums neietekmē ne semestra, ne gada vērtējumu. Pēc darba veikšanas un novērtēšanas skolotājs sniedz atgriezenisko saiti skolēnam un viņa vecākiem. Gan skolēnam, gan vecākiem ir iespējams iepazīties ar skolēna veikto un skolotāja novērtēto darbu.

Skaititajs

Today 7

Yesterday 4

Week 49

Month 7

All 21791

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.