Ņemot vērā augstos inficēšanās rādītājus ar COVID-19, arī skolēnu brīvlaikā no 18.līdz 24.oktobrim, 1.-12.klašu skolēniem notiks testēšana rutīnas skrīninga ietvaros. Rutīnas skrīninga testus nodod skolēni, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.

Svarīgi atcerēties, ka pēc brīvlaika, 25.oktobrī, mācības klātienē varēs atsākt tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu vai negatīvu testa rezultātu. Tāpēc piektdien, 22.oktobrī, no plkst.8.30 līdz plkst.9.30 skolēniem jānodod testi skolā.

SKOLĒNI, KURIEM IR SLIMĪBAS PAZĪMES VAI ATRODAS KARANTĪNĀ, VAI PAŠIZOLĀCIJĀ, TURPINA IEVĒROT ĢIMENES ĀRSTA NORĀDĪJUMUS UN TESTUS ŠAJĀ DATUMĀ NEDOD (neskaidrību gadījumā sazinieties ar savas klases audzinātāju).

Ja objektīvu iemeslu dēļ skolēns nevarēs ierasties 22.oktobrī uz testēšanos savā skolā, būs iespēja testēties jebkurās BIOR, Centrālās, E.Gulbja un MFD laboratoriju filiālēs visā Latvijā, piesakoties pa tālruni. Testus laboratoriju filiālēs var nodot arī sestdien, 23.oktobrī un svētdien, 24.oktobrī, iepriekš piesakoties pa tālruni. E.Gulbja laboratorijā siekalu testus var nodot bez iepriekšēja pieraksta atbilstoši darba laikam.

Lai pēc brīvdienām mēs varētu atsākt mācības drošā vidē, aicinu vecākus un skolēnus ļoti rūpīgi izvērtēt nepieciešamību brīvlaikā pulcēties publiskās vietās, pārvietoties ar sabiedrisko transportu, doties ekskursijās vai ceļojumos. Tāpat ļoti būtiski ievērot noteikumus karantīnā un pašizolācijā esošajiem skolēniem, un netikties ar citiem skolēniem.

Lai mums visiem veselīgas brīvdienas!

 

Skolas direktore Iveta Peilāne

 

 

Skaititajs

Today 5

Yesterday 12

Week 17

Month 59

All 17058

Currently are 19 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions