Karjeras nedēļa, tā ir  ikgadēja tradīcija, kas norisinās skolās. Tas ir ikgadējs pasākumu cikls, kas aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā.

Lubānas vidusskolā karjeras nedēļas ietvaros notika zinātnieces Ilzes Matīses – Van Houtanas lekcija tiešsaistē 9.klasei par tēmu “Dzīvnieku slimību izpēte mikroskopā un bez tā.” Sarunu ar zinātnieci vadīja  dīdžejs, radio un televīzijas raidījumu vadītājs Toms Grēviņš. Skolēni tika iepazīstināti ar vetārsta profesiju un pētījumiem.

Šogad Karjeras nedēļa ar saukli “IKT tavai karjerai” veltīta informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares iepazīšanai, apzinoties to aktualitāti un pielietojumu sadzīvē, izzinot plašo IKT profesiju spektru, atklājot tām nepieciešamās prasmes un uzklausot iedvesmojošu nozares pārstāvju stāstus, tāpēc 11. klases skolēni audzināšanas stundā tikās ar datortehniķi Uģi Meieru, kas iepazīstināja skolēnus ar iespējām mācīties par IKT speciālistiem. Izvērtās interesanta saruna par iespējām, kā 10-15 gadus atpakaļ skolēni spēlēja spēles, meklēja informāciju.

15. oktobrī 7., 10., 11. un 12.klases skolēniem notika saruna tiešsaistē ar Junior Achievement Latvija vadītāju Madonas novadā Ivetu Vabuli, kuru stāstīja par SMU organizēšanu un darbību.

Arī atgriežoties skolēniem skolā, notiks tikšanās ar zinātniekiem vidusskolas posmā.

26.oktobrī 11.-12.klasei notiks nodarbība tiešsaistē  ar Vidzemes Augstskolas rektoru Gati Krūmiņu par tēmu “ Kā runāt tā, lai Tevi sadzird? Kāpēc zināšanas par komunikāciju ir svarīgas, gan strādājot zinātnē, gan vadot augstskolu?”

27.oktobrī 10.-12.klasei notiks tiešsaistes lekcija “Bioaktīvi injicējami materiāli audu reģenerācijai.”

28.oktobrī 10.-12. klasei notiks vieslekcijas par datu aizsardzību, ko vadīs speciāliste Kristīne Pakārkle no Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja.

Currently are one guest and no members online