Ar jaunsargu zvēresta nodošanu un piemiņas brīdi pie Uguns altāra 11. novembrī  mūsu skolā sākās Latviskās dzīvesziņas un valsts svētku nedēļa.

Jau kļuvis par tradīciju, ka Lāčplēša dienā paši pirmie, kuri dodas pie Uguns altāra Vecajos kapos, ir 1.-4.klašu skolēni. Šogad šajā piemiņas brīdī svinīgo jaunsargu zvērestu nodeva 14 mūsu skolas jaunsargi: Sabīne Stiprā, Egīls Stafeckis (10.kl.), Alma Elīze Ezeriņa, Elīna Serečenko (7.kl.), Ludvigs Kuncis, Kristers Studers (6.kl.), Nadīna Eimija Nagle, Marta VAlaine, Evelīna Cakule, Līva Pelša, Vanesa Benedikta Jegorova, Edvards Cimiņš, Ralfs Briezis (4.kl.), Razmiks Jesejans (3.kl.).

 

Lāčplēša dienas pasākumi turpinājās pēcpusdienā pilsētas klubā koncertā - konkursā "Mēs dziedam Tev par prieku, Latvija!". Šoreiz konkursā piedalījās visi klašu kolektīvi no 1.klases līdz 11.klasei. Klašu kolektīvi sacentās divās grupās: 1.-6.klase un 7.-11.klase. Konkursa dalībniekus vērtēja žūrija - kultūras nama direktore Velga Puzule, jaunatnes lietu speciāliste Linda Irbe, Lubānas vidusskolas direktore Iveta Peilāne, mācītājs Reinis Bikše. Nomināciju "Patriotiskākā dziesma" saņēma 1.klases un 8.klases kolektīvi; "Izjustākais dziedājums" - 4.klasei un 9.klasei; "Skatuviskākais izpildījums" - 2.klasei un 7.klasei; "Sirsnīgākais izpildījums" - 5.klasei un 10.klasei; "Skanīgākais dziedājums" - 6.klasei; tiesības piedalīties Lubānas pilsētas 18.novembra koncertā saņēma 3.klases un 11.klases dziedātāji. Paldies skolēniem un skolotājiem par skaisto svētku nedēļas ieskaņu!

14.novembrī 9.klases kolektīvs piedalīsies erudīcijas spēlē  Madonā "Viss par Latviju".

15.novembrī 5.-12.klašu komandas sacentīsies dažādās sportiskās un militārās sacensībās. 

17.novembrī visi kopā skolā svinēsim Latvijas dzimšanas dienu! Rītu iesāksim ar kopīgo līniju. 1.-4.klašu kolektīvi pēc tam piedalīsies erudīcijas konkursā, bet 5.-11.klašu skolēni demonstrēs ierindas mācības prasmi. Pēc tam visi skolēni dosies uz audzināšanas stundām savās klasēs, bet plkst. 12.30 visi pulcēsimies uz svētku koncertu "Es prieku smeļos Tevī, Latvija!" 

 

Skaititajs

Today 16

Yesterday 13

Week 40

Month 29

All 21273

Currently are 15 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.