Trīs nedēļas esam aizvadījuši mācoties attālināti. Kā veicies? Dažādi! Ir skolēni, kuriem šāds mācību process patīk. Viņi uzdevumus var pildīt atbilstoši savam darba tempam, neviens netraucē iedziļināties, kādu lietu vai tēmu var papētīt vairāk. Tomēr lielākā daļa skolēnu, turpinoties šādam mācību procesam, vairāk vēlas tiešsaistes nodarbības, īpaši matemātikā, fizikā, vēsturē, angļu valodā, ķīmijā un latviešu valodā. Daļai skolēnu pietrūkst skolotāja skaidrojuma, saskarsmes ar skolotāju un skolasbiedriem. Dažkārt problēmas rada datortehnika vai internets.

Lai veiksmīgi varētu pildīt visus uzdotos darbus attālināti, ļoti svarīgi saplānot savu dienas kārtību un to arī ievērot. Šobrīd darba un dienas kārtību lielos vilcienos varat plānot paši. Tomēr ir stundas, kuras notiek tiešsaistē un, kad noteikti ir jāpievienojas stundai. Tāpat stundai jāpievienojas noteiktajā laikā, ja ir paredzēts pārbaudes darbs. Skolēni, aicinu visus darbus pildīt tam atvēlētajos vai noteiktajos laikos, tad neradīsies pārslodze.

Ārkārtējā situācija un attālinātā mācīšanās šobrīd ir pagarināta līdz 12.maijam. Tas nozīmē, ka pēc Lieldienu brīvdienām turpināsim strādāt pēc mums visiem jau ierastā režīma.

Paldies ikvienam no jums, kas atbildīgi veic savus pienākumus – paldies skolēniem par iesaistīšanos attālinātajā mācību procesā, paldies vecākiem par atbalstu saviem skolēniem, īpaši sākumskolas vecākiem, par atbalstošiem ieteikumiem, par pamatotu kritiku. Maniem kolēģiem, savukārt, paldies par milzīgo laiku, ko veltāt saviem skolēniem atgriezeniskās saites sniegšanai, interesantiem stundu risinājumiem.

Lai mums izdodas visiem kopā veiksmīgi izdzīvot šo laiku!

Ar patiesiem sveicieniem - direktore Iveta Peilāne

Skaititajs

Today 16

Yesterday 13

Week 40

Month 29

All 21273

Currently are 26 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.