Cienījamie vecāki!
Ņemot vērā, ka visā Eiropā, kā arī jau ārpus Eiropas valstīm ir izsludināta augsta riska iespējamība saslimšanai ar koronavīrusa COVID-19,
GUMS IZVĒRTĒT VAJADZĪBU KOPĀ AR BĒRNIEM SKOLĒNU PAVASARA BRĪVLAIKĀ DOTIES ĀRPUS VALSTS.
Ja Jūs dodaties ārpus Latvijas,
lūdzu rīkoties saskaņā ar Slimību profilakses centra noteikto kārtību.
Ņemsim vērā, ka ar katru dienu parādās jauna informācija par valstīm, kurās konstatētas jaunas saslimšanas!

Aicinām būt atbildīgiem pret savu un apkārtējo veselību. Vēršam uzmanību, ka Epidemioloģiskās drošības likums nosaka to, ka personas pienākums ir nepakļaut citas personas inficēšanās riskam un personai ir pienākums pildīt epidemiologa norādījumus, lai novērstu inficēšanās risku citu cilvēku veselībai. Mājas karantīnas režīma neievērošana ir Epidemioloģiskā drošības likuma pārkāpums, kam var tikt piemērots administratīvais sods.

Skaititajs

Today 1

Yesterday 8

Week 13

Month 77

All 15892

Currently are 18 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions