Ekoskolu forums norisinājās no 28. februāra līdz 1. martam. Šajās dienās Salaspils 1. vidusskolā pulcējās vairāk kā 300 jauniešu, lai iepazītos un iegūtu informāciju par mūsdienu vides problēmām. Mūsu skolu forumā pārstāvēja 10.klases skolnieces Lāsma Poruka un Nikola Gerševica, kā arī Ekoskolas koordinatore skolotāja Ilva Markova. Foruma laikā skolēni tika sadalīti grupās, kurās varēja iepazīt citus ekoskolu dalībniekus, apmainīties ar pieredzi.

Foruma laikā notika daudz dažādas lekcijas, piedalījās youtuberis Edgars Fresh, kurš jauniešiem stāstīja par savu karjeru, kā arī pieredzē dalījās sportists un vegāns – Nils Jansons. Tika pasniegtas īpašas, vegāniskas  un veģetāras brokastis, pusdienas un vakariņas. Notika interesanti saliedēšanās pasākumi Nacionālajā botāniskajā dārzā.

Skolā bija jauka uzņemšana, atsaucīgi jaunieši, kuri vienmēr palīdzēja, ja bija nepieciešams. Šīs trīs dienas bija ļoti piepildītas, pieredzes bagātas.

Skaititajs

Today 3

Yesterday 9

Week 48

Month 488

All 17695

Currently are 24 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions