Lubānas vidusskolas 3.klases skolēni šajā gadā ir iesaistījušies projektā “Sporto visa klase”. Šis nav projekts olimpiešu sagatavošanai. Tas paredzēts bērnu veselības nostiprināšanai, viņu stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai nodarboties ar sportu. Sporta stunda trešklasniekiem ir katru dienu. Tas gan pagarina stundu skaitu dienā, bet ieguvumi no lielākas sportošanas ir ievērojami.  Skolēni vairs nevar iedomāties dienu skolā bez sporta!

 Elza: Esmu kļuvusi sportiskāka, aktīvāka.

 

Mārtiņš: Esmu iemācījies vadīt bumbu un spēlēt futbolu.

 

Emīlija: Es tagad labāk skrienu un protu izpildīt “vēzīti”.

 

Marta: Esmu kļuvusi enerģiskāka un ievēroju veselīgu dzīvesveidu.

 

Lauma: Esmu ieguvusi daudz labumiņu, bet galvenais – prieku sportojot.

 

Simona – Mans dzīvesveids ir kļuvis enerģiskāks.

 

Markuss – Man patika sporta stundas katru dienu un Labais darbs, ko veicām visi kopā!

 

Projekta piedalījās 3. klases no 111 Latvijas  skolām. Visa mācību gada laikā sacentāmies ar savas grupas, 18 skolu, komandām: sportā, sekmēs un labajā darbā.  Esam piedalījušies stafetēs Daugavpilī, veikuši VFS vingrinājumus, labi tikuši galā ar valsts diagnosticējošajiem darbiem, kā arī veikuši Labo darbu – sakopuši kādu stūrīti savā pilsētā. Nu esam saņēmuši projekta kopvērtējumu par paveikto visa mācību gada garumā. Savā grupā ieguvām 2. vietu, tikai par 1 punktu atpaliekot no 1. vietas. Bet vērtējot visas 111 skolas, esam desmitniekā!

 

Prieks ir liels, kaut arī nedaudz skumji, jo uz finālu, cīnīties par ceļojošo kausu, ir tiesības 1. vietām. Neskumstam, jo projekts ir devis daudz pozitīva katrā un motivāciju nākamgad saņemties vēl un vēl!

Skaititajs

Today 57

Yesterday 138

Week 267

Month 1614

All 28566

Currently are 13 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.