7.-8. decembrī  ESF projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei 14 pašvaldībās” ietvaros 7.klases skolēniem notiks izglītojošas nodarbības.

Nodarbības ir vērstas uz dziļākas izpratnes par uztveres īpatnībām veicināšanu, emocionālās veselības veicināšanu, kā arī pozitīvas savstarpējās komunikācijas veidošanu un izglītošanu par konfliktu risināšanas paņēmieniem . 

Nodarbību mērķis ir uzlabot psihoemocionālo klimatu klasē, mērķauditorijai saistošā, atraktīvā un radošā veidā sniedzot informāciju un attīstot izpratni par cilvēka emocijām un uztveres īpatnībām, cilvēku dažādo lietu un situāciju uztveri, pozitīvas un veiksmīgas savstarpējās komunikācijas veidošanas paņēmieniem un konfliktu risināšanas pamatprincipiem. Nodarbību kopējais ilgums – divas mācību dienas. Katras mācību dienas ilgums, neskaitot starpbrīžus – 210 minūtes.

 

 

Skaititajs

Today 0

Yesterday 5

Week 0

Month 629

All 19447

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions