„Tauta – tā ir ideja
par kopējām asinīm,
par kopēju zemi,
par kopējām paražām,
par kopēju vēsturi,
par kopēju godu.”
(Kārlis Ulmanis.)
 

Mūsu sirdīs, mājās, mūsu skolā ir ienācis novembris – patriotisma mēnesis.

Kas ir patriotisms? Tā ir savas Dzimtenes, valsts, pilsētas mīlestība, kā arī darbošanās tās labā, aizstāvot to kā darbos, tā arī vārdos. Novembra mēnesis Latvijas vēsturē rakstīts zelta burtiem. Tas ir svēts mēnesis, jo novembrī dzimusi Latvijas valsts, novembra Brīvības cīņās atbrīvota no iekarotāju karaspēka. Kāds iet lāpu gājienā, cits iededz sveci, mēs visi piespraužam pie krūtīm Latvijas karoga lentīti- mums šis mēnesis ir nozīmīgs!
Arī Lubānas vidusskolā gatavojāmies šiem svētkiem! Savu attieksmi un prasmes mēs parādījām  ierindas skatē, kura norisinās jau trešo gadu. Tā ir pārtapusi par vienu no Lubānas vidusskolas tradīcijām, kad klase demonstrē prasmi nostāties taisnā rindā, soļot vienā ritmā, soļojot dziedāt kādu iedvesmojošu dziesmu. Disciplīna un komandas gars vieno visus, jo ierindas skates mērķis ir sekmēt skolēnu nacionālās un valstiskās identitātes veidošanos, stiprinot skolēnos patriotismu un radot iespējas to praktiski apliecināt.
To, cik precīzas ir komandas, un kā tās tiek izpildītas, cik esam vienoti un skanīgi, precīzi un raiti kopsolī- tas viss nepalika nepamanīts. 3.un 4.klase šogad ierindas skatē piedalījās pirmo gadu.

Liels  paldies klašu audzinātājiem un skolotājiem, kuri ir ieguldījuši laiku un darbu pasākuma sagatavošanā. Paldies skolēniem, kas piedalījās un vēl piedalīsies, apliecinot savu latvisko garu, savu klases ierindas garu! Aug  patriotiska jaunā paaudze! 

Kā veicies šogad?

3.-4.klašu grupā:

1.vieta 4.klase

2.vieta 3.klase

5.-8.klašu grupā:

1.vieta 8.klase

2.vieta 7.klase

3.vieta 5.klase

4.vieta 6.klase

9.-12.klašu grupā:

1.vieta 10.klase

2.vieta 9.klase

3.vieta apvienotā 11. un 12. klase

 

 

Skaititajs

Today 0

Yesterday 5

Week 0

Month 629

All 19447

Currently are 22 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions