22.septembrī Lubānas vidusskolā 5.-12. klases skolēni piedalījās "Olimpiskajā dienā 2017", kas tika rīkota godinot Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu. Dienas devīze bija "Sporto svaigā gaisā."

Rīts sākās ar vingrošanu sporta zālē, bet visas citas aktivitātes notika svaigā gaisā. Rudens kross notika dabas takā. Pēc krosa visas klašu komandas piedalījās 10 dažādās sportiskās aktivitātēs skolas teritorijā. Klašu komandas spēlēja florbolgolfu, konusboulingu, frīsbijbolu, cēla pili, spēlēja "šūpoles", orientējās labirintā, sita futbola soda sitienus, brauca ar skrejriteni, lika Lubānas logo. Spīdēja spoža saulīte, kas mūs visus sildīja. Laiks paskrēja nemanot. Paldies, sporta dzīves organizatoriem Jānim Lejiņam, Mārim Valainim, skolotājiem un brīvprātīgajiem, kas piedalījās tiesāšanā, klašu audzinātājiem.

Skaititajs

Today 0

Yesterday 5

Week 0

Month 629

All 19447

Currently are one guest and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions