Laikā no 11.decembra līdz 17.decembrim mūsu skolas Erasmus+ projekta komanda – projekta koordinatore Laila Ozoliņa, 10.klases audzinātāja Anita Tropa, 10.klases skolnieces Amanda Gerševica, Sabīne Stiprā, Elīna Reire un direktore Iveta Peilāne - viesojās Spānijā, kur Torrejon de Ardosa pilsētā Jaby koledžā notika pirmā projekta tikšanās. Koordinatoru valsts projektā ir Itālija, kā partnervalstis darbojas Vācija, Portugāle, Turcija, Grieķija un Latvija.

Lasīt tālāk: ERASMUS+ Spānijas tikšanās

Starptautiskais projekts Lubānas vidusskolā

Lubānas vidusskolai kā partnerim ir apstiprināta dalība Eiropas Savienības Erasmus+ Pamatdarbības Nr.2 (KA 2) stratēģisko skolu sadarbības partnerības projektā Nr. 2016-1-IT02-KA219-024483_6 “EDU Care Full” (Izglītība – rūpes par visiem).

Projekts tiek īstenots 24 mēnešu laikā - no 2016. gada septembra līdz 2018. gada augustam.

Saskaņā ar Eiropas Komisijas centralizētā budžeta piešķiršanas rezultātiem Lubānas vidusskolai apstiprinātais finansējums ir 21 305,00 EUR apmērā.

Lasīt tālāk: EDU Care Full