2023./2024. mācību gads strauji tuvojas finiša taisnei. Šodien, 9.maijā, notika Madonas mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju godināšana.

Šogad olimpiādēs godalgotās vietas ieguva šādi mūsu skolas skolēni: Renārs Minkevičs (1.vieta ģeogrāfijas olimpiādē, 3.vieta vēstures olimpiādē), Roberts Plešs (1.v.ģeogrāfijas olimpiadē, Atzinība angļu valodas olimpiadē),Marta Grigule (3.v. vēstures olimpiādē), Rūta Adata (3.v. krievu valodas olimpiādē), Viktorija Medvecka (2.v. latviešu valodas olimpiadē), Tīna Stērniniece (Atzinība angļu val.olimpiādē), Valters Seiksts (2.v. angļu val.olimpiādē), Uldis Jakovļevs (3.v. erudītu konkursā). Pateicības par skolēnu sagatavošanu olimpiādēm saņēma skolotāji: A.Līcīte, S.Barane, I.Stiprā, D.Grāpe, D.Kočāne, I.Markova un D.Mežsarga! Lepojamies par mūsu skolēnu sasniegumiem, sakām PALDIES skolotājiem par ieguldīto darbu un atbalstu!

Skaititajs

Today 46

Yesterday 138

Week 256

Month 1603

All 28555

Currently are 4 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.