2. maijā notika metodiskā diena - Lubānas vidusskolas labās prakses pieredzes stāsti "DOMĀT. DARĪT. DALĪTIES."

Lubānas vidusskolu apmeklēja 26 pedagogi no Barkavas pamatskolas, A.Eglīša Ļaudonas pamatskolas, Kalsnavas pamatskolas, Bērzaunes pamatskolas, Varakļānu vidusskolas, Cesvaines vidusskolas, Ērgļu vidusskolas, Madonas pilsētas vidusskolas, Madonas Valsts ģimnāzijas un Madonas novada Izglītības pārvaldes. Skolotājiem bija iespēja piedalīties paneļdiskusijā "Skola visiem!", kurā lielākā uzmanība tika veltīta iekļaujošajai izglītībai. Tāpat bija iespēja piedalīties dažādās stundās un izteikt savu viedokli to izvērtēšanā. Katras dalībnieks varēja apmeklēt arī divas meistarklases. Paldies ciemiņiem par atsaucību un piedalīšanos! Paldies Lubānas vidusskolas skolotājiem par savas pieredzes un darba popularizēšanu! Tikai pastāvīgi mācoties no savas pieredzes un kļūdām, padarot caurspīdīgu visu iesaistīto pušu darbu, varam nonākt pie mērķu sasniegšanas un gūt jaunas metodiskās idejas skolēnu atbalstam un pedagoģiskā procesa pilnveidei.

Skaititajs

Today 54

Yesterday 138

Week 264

Month 1611

All 28563

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.