27.aprīlī Lubānas vidusskolā izskanēja Jāņa Zābera piemiņai veltītais zēnu vokālistu konkurss "Aiviekstes lakstīgalas 2024".

Spēcīgā un skanīgā tradīcija notika 28. reizi. Konkursā piedalījās 22 dalībnieki no Rīgas, Lēdurgas, Jēkabpils, Madonas, Rēzeknes, Ērgļiem, Krustpils, Ilūkstes  un Lubānas. Jauno vokālistu sniegumu vērtēja žūrija- Ansis Sauka, Aleksandrs Zeimuļs- Priževoits, Dainis Skutelis un Nauris Indzeris. 1.grupa: 1.vieta- Zintis Kovaļevskis, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola; 2.vieta- Daniels Brize- Antonovs, Lubānas vsk.; 3.vieta- Miķelis Ūdris, Ērgļu PII "Pienenīte". 2.grupa: 1.vieta - Kristiāns Martinsons, Ilūkstes Mūzikas un mākslas skola, 2.vieta- Markuss Vaišlis, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola, 3.vieta- Rihards Megris, Garlība Merķeļa Lēdurgas psk. 3. grupa: 1.vieta- Ernests Upatnieks, NMV Rīgas Doma kora skola, 2.vieta- Kristiāns Bružs, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola, 3.vieta - Romāns Teo Razgalis, Lubānas vsk. 4.grupa: 1.vieta- Olivers Veldre, NMV Rīgas Doma kora skola, 2.vieta - Roberts Plešs, Lubānas vsk., 3.vieta- Edmunds Maļcevs, Krustpils Vissvētākās Trīsvienības Romas katoļu baznīca. Konkursā tika pasniegtas specbalvas: "Labākais koncertmeistars"- Dace Viša, "Latgaliešu tautasdziesmas izpildījums izloksnē" - Kirils Briga, "Labākā latviešu tautasdziesma" - Romāns Teo Razgalis. Konkursa galveno balvu saņēma Kristaps Kumsārs no NMV Rīgas Doma kora skolas un viņa pedagoģe Inga Grante. 

Pasākuma izskaņā koncertu sniedza vokālais kvartets " Harmonija Rīgai"

Paldies par atbalstu Madonas novada pašvaldībai un Lubānas apvienības pārvaldei.

Skaititajs

Today 54

Yesterday 138

Week 264

Month 1611

All 28563

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.