Ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes 9.-12.klašu skolēniem 2. posma rezultāti  | Rīgas Purvciema vidusskola

2024. gada 11. un 12. aprīlī Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē norisinājās ģeogrāfijas valsts 41. olimpiādes pēdējais (3.) posms.

Olimpiādē skolēni sacentās kompleksu uzdevumu risināšanā par nodarbinātību, ilggadīgo sasalumu, ledus ķīļiem, procesiem pasaules politiskajā kartē, pilsētas siltumsalām un citām aktuālām tēmām, pildīja ļoti garu testu par visdažādākajiem ģeogrāfijas jautājumiem un lauka darba ietvaros veica kartogrāfisku darbu – kartēja Uzvaras parka teritoriju. Olimpiādē piedalījās mūsu skolas 9. klases skolēns Roberts Plešs. Roberts olimpiādē ieguvis vērtīgu pieredzi. Tiesības piedalīties olimpiādē ieguva arī 12.klases skolēns Renārs Minkevičs, bet slimības dēļ Renārs olimpiādē nepiedalījās.

Skaititajs

Today 54

Yesterday 138

Week 264

Month 1611

All 28563

Currently are 14 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.