Fotoattēlā varētu būt 1 persona, Āfrikas agapants, mūžzaļā gelzēmija, ģipsenes un teksts

"Dievs, dziedāt vēli tā kā putni dzied...."! 

 8.aprīlī, Lubānas vidusskolā tika ieskandināti dzejnieces Broņislavas Martuževas simtgades pasākumi.  Mūsu skolas skolēniem bija gods būt kopā uz vienas skatuves ar Nacionālā teātra aktrisēm Daci Bonāti un Indru Burkovsku, kā arī ar muzikantiem Andri Baltaci un Aldi Kisi. B. Martuževa ir vesela laikmeta leģenda, kuras dzeja nav atdalāma no viņas personības – to caurvij ticības spēks, kristīga cilvēka tīrais dzīves redzējums un patiesa tēvzemes mīlestība. 

Paldies Broņislavas Martuževas fonds Rakstītāja par sadarbību!

Skaititajs

Today 50

Yesterday 138

Week 260

Month 1607

All 28559

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Lubānas apvienības pārvaldes vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), papildus informāciju skat. šeit.