"Mazbērns ir dārgums, ko nevar izmērīt citādi, kā tikai ar mīlestību savā sirdi".

8. marts mūsu skolā bija mīlestības, labestības, sirds siltuma piepildīta diena - vecvecāku diena. Vecmāmiņas un vectētiņi tepat no Lubānas, no tuvākās apkārtnes - Meirāniem, Jaunlubānas, Indrāniem, no Rugājiem, Gulbenes, Alūksnes, Rekovas, Daugavpils un pat Ventspils bija ieradušies atcerēties un salīdzināt to kāda bija skola, kad viņi mācījās. Vecvecāki ne tikai vēroja mācību stundas, bet arī aktīvi iesaistījās stundu darbā, iepazina tehnoloģijas, piemēram, 3D printeri u.c. Skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus, uzklājuši kafijas galdu, sarūpējuši cienastu, dāvanas un ziedus, izveidojuši prezentāciju par skolu, sagatavojuši viktorīnu ar jautājumiem par skolas mācību kursu dažādos mācību priekšmetos! Sirsnīgi smaidi un skatieni, pozitīvas emocijas, pateicības vārdi - tāds bija šis skaistās dienas piepildījums! PALDIES visiem 42 vecvecākiem, kuri atbalstīja pasākumu!