18.februārī Degumnieku pamatskolā notika pasākumu cikla "Kalpaka kauss 2020" noslēguma pasākumi, kad skolēni spēkojās militārajā stafetē, patriotiskās dziesmas konkursā, erudīcijas konkursā "Ko tu zini par Latviju?", atbildēja uz jautājumiem par drošību un pirmo palīdzību, un Latvijas vēsturi. Kopā pasākumā piedalījās 23 komandas.

Mūsu skolu pārstāvēja 6.klases komanda, 7.-9.klašu jaunsargu komanda, 10.-12.klašu komanda. 6.klases komanda ieguva 2.vietu erudīcijas konkursā, drošībā un pirmajā palīdzībā, kā arī militārajā stafetē. 10.-12.klašu komanda ieguva 1.vietu vēstures konkursā, 2.vietu militārajā stafetē un patriotiskās dziesmas konkursā, 3.vietu erudīcijas konkursā.

Skaititajs

Today 0

Yesterday 6

Week 22

Month 141

All 14433

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions