5.februārī skolā viesojās Lubānas vidusskolas absolvente, tagad Madonas SEB bankas darījumu vadītāja asistente Līga Grēvele. Nodarbības notika 4.-6., 7.-9., 10.-12.klašu grupās. Uzsākot darba gaitas, jaunieši bieži vien vēlas uzreiz ieņemt augstus amatus un saņemt lielu algu, pat neapzinot savas stiprās un vājās puses, pieredzi un prasmes. Tomēr to visu ir iespējams attīstīt jau laikus – nepieciešama tikai drosme un vēlme. Nepārtraukta profesionālā attīstība ir ļoti svarīga, veidojot karjeru un savu tēlu jebkurā dzīves posmā.

Bankas darbiniece skolēniem ieteica:

1.Plānot laiku un pielāgoties.

2. Strādāt komandā.

3. Komunicēt (ar dažāda gadagājuma, statusa, tautību un interešu cilvēkiem).

4. Lietot e-pasta/telefona komunikāciju.

5. Dibināt kontaktus.

6. Kārtot organizatoriskos jautājums.

7. Atklāt savas stiprās un vajās prasme.

8. Izkopt uzstāšanās un prezentācijas prasmes.

9. Iemācīties gan plūkt uzvaras laurus, gan piedzīvot sāpīgus zaudējumus.

10. Mācīties no pieredzes bagātākajiem.

Skaititajs

Today 0

Yesterday 6

Week 22

Month 141

All 14433

Currently are 5 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions