Mācoties skolā katrs skolēns atrodas savstarpējās attiecībās ar klases, skolas biedriem, ar skolas personālu. Labi, ja šīs attiecības veidojas uz savstarpējo sapratni, biedriskumu, bet ikdienā tā ne vienmēr notiek. Skolā bez labām savstarpējām attiecībām pastāv arī negatīva attieksme pret biedriem. Skolēni ne vienmēr par šādām situācijām stāsta skolotājiem un vecākiem. Tāpēc skolotājiem ir jābūt pirmajiem, kuri to saredz un rod risinājumus problēmai. Arī vecākiem jāmāk saskatīt, ka bērnam ir nepieciešama palīdzība.

Trešdien, 20.novembrī, no plkst. 13.30 līdz plkst. 16.30 notiks nodarbība skolotājiem "Skolēnu savstarpējā vardarbība un saskarsme ar vienaudžiem".

Plkst.17.00 uz nodarbību "Skolēnu saskarsme ar vienaudžiem un pieaugušajiem, savstarpējā vardarbība, tās cēloņi" aicināti visi vecāki.

Nodarbības vadīs psiholoģe Ilona Skuja