Lubānas vidusskolā turpinās svētku nedēļas pasākumi. 12.novembrī puišu komandas no 1.klases līdz 12.klasei spēkojās Vīru spēlēs. 13.novembrī notika tradicionālā ierindas skate. Šogad visi klašu kolektīvi bija gatavojušies īpaši atbildīgi. Prieks bija vērot izaugsmi visās klašu grupās! Paldies skolēniem un skolotājiem!

Latviskās dzīvesziņas un valsts svētku nedēļa tradicionāli iesākās ar Mārtiņdienas svinēšanu 1.-5.klasēs.  Ar skanīgām dziesmām un jautrām rotaļām folkloras kopa "Krauklēnieši" kopā ar skolēniem šodien ieskandināja Mārtiņdienu. Skolēni dzirdēja Mārtiņdziesmas ne tikai latviešu valodā, bet arī vācu valodā. Tā kā nākamā diena pēc Mārtiņiem ir Lāčplēša diena, tika skandētas arī karavīru dziesmas. Bet vislielākais prieks visiem bija par jestrajām rotaļām! 

Lāčplēša dienas rītā 1.-4.klašu skolēni devās  pie Uguns altāra, lai godinātu kritušos varoņus. Ar skolēniem kopā bija arī pirmsskolas iestādes "Rūķīši" bērni.

Šajā dienā liels satraukums valdīja  visu skolēnu vidū, jo visi klašu kolektīvi pulcējās pilsētas klubā uz patriotisko dziesmu konkursu "Mēs dedzam zvaigznes Latvijai!". Konkursā skanēja gan tautas dziesmas, gan populāru un iemīļotu autoru skaņdarbi. Žūrijai nebija viegli noteikt uzvarētājus.

1.-4.klašu grupā: 1.vieta - 2.klasei, 2.vieta - 4.klasei, 3.vieta - 3.klasei, 4.vieta - 1.klasei.

 

5.-8.klašu grupā: 1.vieta - 5.klasei, 2.vieta - 6.klasei, 3,vieta - 8.klasei, 4.vieta - 7.klasei.

9.-12.klašu grupā: 1.-2.vietu dalīja 12.klase un 11.klase, 3.vieta - 9.klasei, 4.vieta - 10.klasei.

Diena tradicionāli noslēdzās ar Lāpu gājienu uz Uguns altāri.

12.novembrī puišu komandas no 1.klases līdz 12.klasei spēkojās Vīru spēlēs. 13.novembrī notika tradicionālā ierindas skate. Šogad visi klašu kolektīvi bija gatavojušies īpaši atbildīgi. Prieks bija vērot izaugsmi visās klašu grupās! Paldies skolēniem un skolotājiem!

Neskatoties uz sijājošo lietu 15.novembra rītā, visi pulcējāmies skolas pagalmā, lai teiktu vēlējumus Latvijai, lai iedegtu svecītes un veidotu latvju rakstus. Dienas gaitā norisinājās dažādas radošās darbnīcas. Pusdienās visi kopā pulcējāmies pie balti klātiem svētku galdiem. Ar koncertu "Zibsnī zvaigznes Latvijai", kurā piedalījās skolas interešu izglītības pulciņi, izskanēja svētku nedēļa.

Domāsim arī turpmāk labas domas par savu zemi, tautu, ticēsim sev un tam, ko varam paveikt paši saviem spēkiem!

Skaititajs

Today 2

Yesterday 6

Week 16

Month 165

All 14457

Currently are 14 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions