#KarjerasNedēļa ar saukli #IelogojiesNākotnē . Lubānas vidusskolā  no 14. - 18. oktobrim notika tikšanās ar dažādu profesiju pārstāvjiem- ekonomistu, grāmatvedi, bibliotekāru, skolotāju, kultūras darbinieku, meža tehniķi, ugunsdzēsēju un citām. Uzaicinātie  vecāki dalījās savā pieredzē par to, kur mācījušies, savus veiksmes stāstus, prasmes un iemaņas, kas ir palīdzējušas vai traucējušas. 1.-4.klašu skolēni 18.oktobrī devās arī ekskursijā uz „Ādažu čipsiem”, kur iepazinās un noskaidroja kādu profesiju cilvēki  darbojas šajā uzņēmumā, kas ražo bērnu iemīļotos našķus. Savukārt, 10.oktobrī,  7.- 9.klašu skolēni iepazina „Getliņi EKO” un Rīgas starptautisko lidostu. Getliņos skolēniem  nodarbību vadīja ļoti zinošs un harizmātisks gids, kas spēja aizraut un iepazīstināt  jauniešus. Savukārt lidostā darbu var atrast gandrīz jebkuras profesijas pārstāvis, jo tas ir strauji augošs uzņēmums. Lielu paldies mēs sakām vecākiem, kas nenobijās un stājās klases priekšā, lai iepazīstinātu skolēnus ! Paldies,  Agnesei Stērniniecei, Jānim Lejiņam, Anitai Dzenei, Velgai Puzulei, Gatim Gutānam, Ijai Ezeriņai, Gatim Gutānam, Artim Almanim, Mārim Valainim! Lai veiksmīga sadarbība arī turpmāk!

Skaititajs

Today 2

Yesterday 6

Week 16

Month 165

All 14457

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions