Lubānas vidusskola 6. klase 19.septembrī piedalījās Latvijas Valsts mežu organizētajā ekspedīcijā Velēnu mežā.

 

Ekspedīcijā bija 10 pieturas. Skolēni atklāja koksnes produktus, ar matemātisku aprēķinu palīdzību skaitīja kokus jaunaudzē. Mežkopji skolēniem stāstīja kā kopj un retina jaunaudzes, un kā aizsargāt mežu no koku bojājumiem. Skolēni noteica koku garumu un vecumu. Katrā pieturā bija jāizpilda uzdevums, un rezultāti jāieraksta darba burtnīcā.

 

Noslēgumā skolēni pieturā “Būvējam zaļi” uzbūvēja tiltu un visi veiksmīgi tam pārgāja.

 

Ekspedīcijā kopā ar 6.klasi piedalījās dabas zinību skolotāja Ilva Markova un klases audzinātāja Anita Stāmere.

 

Skaititajs

Today 0

Yesterday 6

Week 22

Month 141

All 14433

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions