16. septembrī, pulksten 11.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana. Šogad 129 skolas saņems prestižo starptautisko Zaļo karogu, bet vēl 49 skolas iegūs Latvijas Ekoskolas sertifikātu, tajā skaitā arī Lubānas vidusskola.

Ekoskolu programma ir viens no visaptverošākajiem un populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē, kurš Latvijā darbojas jau 17 gadus. Ekoskolu programmā Latvijā šobrīd darbojas vairāk kā 200 izglītības iestādes (no pirmsskolām līdz pat augstskolām), bet visā pasaulē programmā ir iesaistītas vairāk nekā 51 000 skolu.

Šajā mācību gadā jaunums mūsu skolā – atkritumu šķirošana. Visos stāvos ir izvietoti šķirošanas konteineri. Skolēniem ir iespēja šķirot papīru, plastmasu un stiklu.

 

Izmantosim iespēju, saudzēsim apkārtējo vidi un šķirosim atkritumus!

Skaititajs

Today 0

Yesterday 6

Week 22

Month 141

All 14433

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions