17.maijā Lubānas pilsētas klubā notika atskaites koncerts. Koncerta laikā tika godināti skolēni par sasniegumiem sportā, sasniegumiem individuālajos konkursos, sasniegumiem deju skatēs. Paldies,  visiem skolotājiem, kas vada interešu izglītības pulciņus- deju, sporta, gidu, mazpulku, literāri informatīvo pulciņu! Atskaites koncerta noslēgumā tika godinātas gada klases. 5.-8.klašu posmā gada klase  5.klase, bet 9.-12.klašu posmā 9.klase.

Lubānas vidusskolā jau vairākus gadus notiek konkurss par titulu "Gada skolnieks" un "Gada skolniece." Šajā mācību gadā savu zvaigžņu stundu piedzīvoja 9.klases skolniece Paula Stradiņa un 12.klases skolniece Una Ivanova. Abas meitenes tika godinātas kā "Gada skolnieces."

Lubānas vidusskola lepojas ar aktīviem, dejojošiem, sportiskiem skolēniem!